DEPOLAMA HİZMETİ

DEPOLAMA HİZMETİ

DEPOLAMA 7/24 Güvenli  kendi öz malı Eşya Depolama hizmetleri.

Depolama hizmetimiz ev ofis eşya türüne göre seçilen ambalaj kişiye özel malzemeleriyle eşyalarınız özenle paketlenir havadar rutubetsiz özel eşya depolarımızda özenle korunacak şekilde 7/24 güvenli muhafaza edilmektedir.

Depolama hizmeti isteğiniz doğrultusunda kısa veya uzun bir süre için eşyalarınızın bir eşya deposuna kaldırılma ihtiyacı doğduğunda, depolama firmamızın eşya depolama hizmetinizdedir

Eşya Depolarımız teknolojik sistemlere uygun modern yapıda olmakla birlikte, hırsızlık, yangın, doğal afetler gibi olasılıklara karşı eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Eşyaların olası yangına karşı korunmasına yönelik olarak depolarda çağdaş tekniğe uygun yangın söndürme düzenine sahip tesisat donanım ve düzenekler bulunmaktadır.

Depolama ihtiyacınız için aylık depolama kira bedeli karşılığında depolama gönül rahatlığıyla arayabilir, eşyalarınızı evden ofisten nakliyesinden ambalajlaması, depolarımızda barındırılmasından teslimine kadar kusursuz taşıma depolama sistemiyle eşya depolama hizmeti veren firmamıza güvenle teslim edebilirsiniz.

Diğer Hizmetler+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.